image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu için başvuru formunu doğru seçebilmek ve doldurabilmek için vize türünün doğru belirlenmiş olması çok önemlidir.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için doğru vize türünü belirlemek ve dolayısıyla doğru başvuru formunu seçerek eksiksiz bir şekilde doldurabilmek oldukça önem arz eder. Çünkü çok fazla sayıda vize türü bulunur ve bu da başvuru sahipleri için karışıklığa yol açmaktadır. Bu nedenle yanlış vize türüne yanlış bir şekilde başvuru yapmamak ve olumsuz bir sonuç alam riskini en aza indirmek için başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services danışmanları ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

Yerleşim kapsamlı başvurulardan biri olan Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu için de doğru vize türünün bu olduğundan emin olunması oldukça önem arz eder. Bu vizeye yalnızca İngiltere’de süresiz oturum izni veya İngiliz vatandaşlığı bulunan kişilerin 65 yaş üstü ebeveynlerinin yerleşim amacıyla başvurulabileceğine dikkat edilmesi gerekir.

İngiltere’ye yerleşmek üzere yapılacak olan başvuruların oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca yerleşim kapsamlı vize kategorilerinden biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1593 defa görüntülendi

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları