image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru prosedürü İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince saptanmıştır ve vize alabilmek için mutlaka bu kurallara uyulmalıdır.

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilmek üzere bazı prosedürlere uyulması gerekir. İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiş kurallara uyulmadığı takdirde vize ret kararı ile karşı karşıya kalınabilecektir.

Geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru sahibinin her şeyden önce en az 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olması veya sahip değilse pasaport başvurusunda bulunarak çıkarttırması gerekir.

Pasaporta sahip olunduğu takdirde doğru vize türünün saptanması ve ardından başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirilmesi gerekecektir. Bunun için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçtiği takdirde en doğru vize türünün belirlenmesini sağlayabilecektir. Buna ek olarak vize başvuru işlemlerine dair detaylı bilgi alabilecek ve başvurularını İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirebilecektir.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu herkesçe bilinmektedir. Bunun yanı sıra başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak ve tüm prosedürleri eksiksiz olarak gerçekleştirmek çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçilebilir. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun olumluya çevrilebilmesi adına yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2016 defa görüntülendi

Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları