image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi’ne İngiltere'de din görevlisi olarak çalışmak isteyen kişiler başvuru yapabilirler.

İngiltere’de din görevlisi olarak bulunmak isteyen kişiler, İngiltere çalışma/iş vizesi şartlarını taşıyor olmalıdır. Bu şartlar; Certificate of Sponsorship (Sponsorluk Sertifikası) sahibi olarak 50 puanı tamamlamak, 16 yaşı üstünde olmak, ayrıca İngilizce ve maddi yeterliliği sağlıyor olmaktır.

Tier 2 İngiltere çalışma/iş vizesi kapsamında olan Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi ile İngiltere’ye giriş yapan kişinin İngiltere sosyal yardımlarına başvurması söz konusu değildir. Başvuru sahibinin İngiltere’de kalacağı süre boyunca konaklama ve yaşam masraflarının, görev yapılacak olan kuruluş tarafından karşılanabiliyor olması gerekmektedir. Bu amaçla İngiltere’ye gidecek olan din görevlileri bu vize türü hakkında detaylı bilgi almak ve başvurusunu gerçekleştirmek üzere CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’de din görevlisi olarak çalışmak üzere din adamlarının yapabildiği bu İngiltere çalışma/iş vizesi başvuruları için oluşturulacak dosyanın titizlikle hazırlanması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Ayrıca maddi kayba uğramamak için de danışmanlık almak başvuru sahipleri için oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1668 defa görüntülendi

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları