image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapacak olan din adamlarının İngilizce dil şartını sağladıklarını gösterebilmeleri gerekir.

Tier 2 İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden biri olan Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusunda bulunan din görevlilerinin olumlu sonuç alabilmek için sağlaması zorunlu olan bazı şartlar bulunur. Din görevlisi bu şartları sağladığını vize başvurusunda gerekli belgeleri sunarak gösterebilir. Örneğin; en az B2 düzeyinde İngilizce bilindiğinin gösterilebilmesi gerekir. Yani bu vize için İngilizce dil şartı bulunur. Bunu sağlamak için hangi sınavlara girilebileceği hakkında detaylı bilgi, İngiltere Çalışma/İş Vizesi için İngilizce Dil Sınavları sayfamızdan öğrenilebilir. Ayrıca başvurusunu CSS & Co Legal Services ile yapan başvuru sahiplerine danışmanlarımız hangi sınava girebilecekleri hakkında da detaylı bilgi vereceklerdir.

Unutulmamalıdır ki; İngiltere vizesi başvurularını değerlendiren vize memurları yanlış başvuru yapmaktan kaynaklı olarak da başvuru sahiplerine vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle vize başvurusunu iyi hazırlanmış bir başvuru dosyası ile yapmak yararlı olacaktır. Dolayısıyla vize başvurusunu CSS Legal ile iletişime geçerek yapmak İngiltere vize ve göçmenlik başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapılmasını sağlayacak ve başvuru sahibini pek çok zarardan koruyacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1632 defa görüntülendi

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları