image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvuru/vize ücreti döviz kurundaki değişmelere göre sürekli değişkenlik gösterdiği için en güncel bilgileri almak isteyen başuvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Birleşik Krallık’ta çalışmak  üzere başvuru yapılabilen Tier-2 İngiltere Çalışma/İş Vizesi kapsamında Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapabilmek için vize prosedürlerine göre ilk önce başvuru/vize ücretinin yatırılması gerekir. Başvuru/vize ücretleri, İngiltere tarafından Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenmekte olduğu için döviz kuruna bağlı olarak ücretlerde sık sık değişiklikler olmaktadır. Bu nedenle başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek ücretler konusunda en güncel fiyatları öğrenebilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

Döviz kuru farklılıkları dışında vize/başvuru ücretleri resmi olarak yılda yalnızca bir kez 5 Nisan tarihinde değişmektedir. 5 Nisan İngiltere’de mali yılın değiştiği ve vize harçları dâhil tüm ücret ve harçlarda belirli oranlarda değişikliklerin yapıldığı tarihtir. Yani bunun dışındaki değişmeler resmi artış veya azalışlar değildir.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere Tier-2 İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerine yapılan başvurular da karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1694 defa görüntülendi

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları