image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Tier 2 İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden olan Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka katılması gereken mülakat şartı bulunmamaktadır.

Bir Tier 2 İngiltere çalışma/iş vizesi türü olan Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi’ne başvuru yapan kişiler bilmelidir ki; başvurularında mülakata girmeleri gibi bir şart bulunmamaktadır. Yalnızca çok ender durumlarda başvuru sahipleri mülakata çağrılabilmektedir. Bu durumlar genellikle başvuru dosyasında bazı bilgilerin şüpheli bulunması, herhagi bir eksiklik olması ya da net olarak anlaşılamamasıdır. Bu gibi durumların dışında çalışma başvurularında çok fazla mülakat talebi ile karşılaşılmamaktadır. Ancak görüşmek üzere konsolosluğa çağrılan kişiler kesinlikle başvurunun olumsuz sonuçlanacağı gibi bir kanaate kapılmamalıdırlar. Nitekim bu görüşme talebi ilk kez İngiltere’ye giden kişilere yapılabileceği gibi daha önce vize alarak gitmiş olan kişilere dahi yapılabilir.

Din Görevlileri için Tier 2 İngiltere çalışma vizesi başvuruları puan bazlı dikkatli yapılması gereken başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1629 defa görüntülendi

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları