image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusunda İngiltere göçmenlik kurallarınca mutlaka başvuru esnasında verilmesi gereken biyometrik bilgiler başvuru sahibinin yüz fotoğrafı ve parmak izlerinden oluşmaktadır.

Tier 2 İngiltere Çalışma Vizesi türlerinden Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere biyometrik bilgilerini vermesi gerekir. İngiltere göçmenlik kurallarınca bu bilgiler verilmeksizin geçerli bir başvuru yapılamaz. Bu bilgiler; başvuru sahibinin İngiltere Vize Başvuru Merkezinde yakın plandan çekilen ve yüzünün tüm ayrıntılarının belirgin olduğu bir yüz fotoğrafı ve 10 adet parmağından alınacak olan parmak izlerinden oluşmaktadır.

Biyometrik bilgiler verilirken başvuru sahibinin yüzünde ya da parmaklarından birinde geçici herhangi bir yara, deformasyon, kına, süsleme vb.nin olmaması gerekir. Yüzde gözlük, güneş gözlüğü ve başta şapka, örtü vb. herhangi bir aksesuar kullanılmamalıdır. Baş örtüsü yalnızca geleneksel ya da dini nedenlerle takılıyorsa bu şekilde fotoğraf çekilmesine izin verilecektir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi prosedürleri izlemesi gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri web sitemizi detaylı olarak inceleyebilirler. Bunun yanında CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

CSS& Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1623 defa görüntülendi

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları