image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de çalışacak olan başvuru sahiplerinin eş ve 18 yaşından küçük çocukları Tier-2 Bağımlı Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye gidebilecektir.

Tier 2 İngiltere Çalışma Vizesi kapsamında din görevlisi olarak İngiltere’de çalışacak olan kişilerin eş ve 18 yaşının altında bulunan çocukları Tier-2 Bağımlı Vizesi başvurusu yapabilirler.

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvuru sahibinin yanında bağımlılarına vize talep edilebilmesi için aile bağlarının ispat edilebilmesi önem arz eder. Bu hususun ispat edilebilmesi için eşlerde evli olup olmadıkları, evliliklerinin ne zaman yapıldığı ve evliliğin gerçek olup olmadığı gibi hususlar değerlendirilmektedir. Çocuklarda aile bağlarını başvuru dosyasında gösterebilmek çok daha kolaydır. Nüfus cüzdanı, nüfus kayıt örneği vb. belgeler yeterli olmaktadır. Çok ender durumlarda babalık testi gibi bir belgeye ihtiyaç duyulacaktır.

İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1617 defa görüntülendi

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları