image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu, tüm İngiltere vizesi türleri gibi İngiltere vize başvuru dosyasının, belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvuruları yalnızca danışmanlarımız tarafından size sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, formlar İngilizce doldurulup, harçlar ödendikten sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının fiziki olarak incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için İngiltere Vizesi Başvuru Merkezine elden teslim edilmesiyle yapılabilmektedir. Bu merkezden bir vize randevusu alınarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler (dijital fotoğraf ile parmak izleri) teslim edilmelidir. Vize başvuru merkezleri Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya illerinde bulunmaktadır. Başvurusunu CSS Legal’den profesyonel destek ve danışmanlık alarak gerçekleştiren başvuru sahiplerine en uygun başvuru merkezinden kişiye uyan gün ve saatte randevu alınması işlemlerinin gerçekleştirilmesi hususunda da uzmanlarımızca profesyonel destek sağlanacaktır.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere Tier-2 İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu da, belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere İngiltere vize başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılmalıdır. Başvurusunu firmamız CSS Legal ile yapan başvuru sahiplerinin tüm vize işlemleri gibi vize randevusunun alınması işlemleri noktasında da uzmanlarımızca profesyonel destek sağlanmaktadır.

İngiltere’de din görevlisi olarak çalışmak üzere din adamlarının yapabildiği bu İngiltere çalışma/iş vizesi başvuruları için oluşturulacak dosyanın titizlikle hazırlanması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Ayrıca maddi kayba uğramamak için de danışmanlık almak başvuru sahipleri için oldukça yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1711 defa görüntülendi

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları