image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi, bir sponsor tarafından istihdam edilmek üzere İngiltere’de din görevlisi olarak çalışacak olan kişiler için düzenlenmiş ve çalışma hakkını içeren bir vize türüdür.

Tier 2 İngiltere çalışma vizesi kapsamında bulunan Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi ile İngiltere’ye gidecek şahıs kendisini İngiltere’ye getirtmek isteyen sponsor için çalışabilecektir. Bunun yanı sıra bu vize ile İngiltrere’ye gidecek olan kişi haftada 20 saati aşmamak kaydıyla ikinci bir işte de çalışabilir. İkinci iş eğer ki istihdamında eksiklik olan mesleklerden biri ise başka bir sponsorluk sertifikasının düzenlenmesine gerek yoktur.

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi ile İngiltere’ye çalışmak için giden kişilerin sponsorları için çalışma ve 20 saati aşamamak kaydıyla ikinci bir işte çalışabilmelerinin yanı sıra gönüllü olarak çeşitli kamuya yararlı kuruluşlarda çalışabilmeleri de mümkündür.

Tier 2 İngiltere çalışma vizesi başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1734 defa görüntülendi

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları