image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi, Tier 2 kategorisinde yer alan bir vizedir ve maksimum 3 yıl, 1 aylığına verilebilir.

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi’ne başvuracak olan adaylar İngiltere çalışma vizesi, Tier 2 kategorisinde yer alan bir vizedir. Bu vizeye başvuracak olan adaylara Birleşik Krallık vize ve göçmenlik kanun ile yönetmeliklerine göre en fazla 3 yıl, 1 aylığına vize verilebilir. Bunun yanında CoS belgesi yani sponsorluk sertifikasının üzerinde yazan süreye 1 ay eklenerek de vize verilebilir. İngiltere’de çalışmak için İngiltere çalışma vizesine başvuracak olan din görevlileri seyahat tarihlerinden en erken 3 ay önce başvuruda bulunabilirler.  Puan bazlı sistemin uygulandığı bu İngiltere vizesi başvurularından olan bu vizenin başvurusunun sonucu 15 iş günü içerisinde belli olmaktadır.

Tier 2 İngiltere çalışma vizesinin alt kategorilerinden olan Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı yani profesyonel destek almak çok fayda sağlar. Profesyonel danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1698 defa görüntülendi

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları