image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ne İngiltere’de bulunan AB vatandaşlarının 2 yıl beraber yaşadıkları partnerleri başvuru yapabilmektedir.

Avrupa Birliği vatandaşı olan kişilerin 2 yıl beraber yaşadıkları partnerleri İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye yerleşim yapmak üzere gelebilmektedir. Türkiye’den yapılacak olan AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu İngiltere vize başvuru dosyasının, belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, parmak izi ve fotoğraflarının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak için teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması ile gerçekleştirilir. Bu vize türü hakkında detaylı bilgi almak ve başvurusunu gerçekleştirmek isteyen partnerler CSS & Co Legal Services’in İngiltere göçmenlik uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Yerleşim kapsamlı vize başvurularının olumlu sonuç almanın en zor İngiltere vizesi başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için ve ispatlanması gereken pek çok husus bulunması nedeniyle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS Legal uzmanlarından yardım alarak vize başvurusu yaptıklarında başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1514 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları