image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu için sağlanması gereken İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunda sağlandığı belgelerle gösterilmesi zorunlu olan bir İngilizce dil şartı bulunmamaktadır. Yani İngiliz vatandaşlarının ya da süresiz oturum iznine sahip olan kişilerin 2 yıl birlikte yaşadıkları partnerlerinin yapacakları İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurusunda mutlaka girilmesi gereken IELTS Life Skills sınavına girme şartı bu vizede bulunmamaktadır. Dolayısıyla AB vatandaşlarının başvuru dosyasında IELTS Life Skills sınavından başarılı olunduğuna dair bir belgenin bulunması gerekmemektedir.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı gibi İngiltere yerleşim/evlilik başvuruları oldukça karmaşıktır. Bu nedenle yerleşim vizesine başvuran kişilerin prosedürlere uygun bir başvuru yapması bu karmaşık vize başvurusunda oldukça önem arz etmektedir. Başvuru sahiplerinin ikna edici, eksiksiz ve hatasız bir başvuru yapmak üzere CSS Legal danışmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1641 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları