image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru formunu en doğru şekilde seçebilmek ve doldurabilmek için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru formlarını en eksiksiz ve hatasız şekilde doldurmalıdır. Ayrıca vize türüne göre belirlenen formda kesinlikle herhangi bir yalan beyan yer almamalıdır. Çünkü vize başvurularını değerlendiren İstanbul İngiltere Başkonsolosluğundaki vize memurları yalan beyan olduğunu tespit ettikleri takdirde başvuru sahibine 10 yıl İngiltere’ye giriş yasağı verecektir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan tüm vize başvurularında vize türünü belirlemek, başvuru formunu doldurmak gibi zorlayıcı prosedürleri gerçekleştirebilmek için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’de yerleşik olan AB vatandaşının yanına yerleşmek isteyen partnerlerin başvuru yapabileceği yerleşim kapsamlı vize başvurusu karmaşık yapıda olan başvurulardan biri olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvurusunu firmamız aracılığıyla gerçekleştiren kişilerin başvuru dosyası titizlikle hazırlanacağı gibi İngiltere Konsolosluğu’nda mülakata çağırılmaları durumunda da vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlanacaktır. Bu nedenle de bu karmaşık başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1647 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları