image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurularında mülakat şartı olmamasına karşın İngiltere Konsolosluğu’nun gerekli gördüğü durumlarda başvuru sahibi mülakata çağrılabilmektedir.

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapan kişilerin mülakata kesinlikle çağrılması gibi bir şart bulunmamaktadır. Ancak vize başvurusunu değerlendiren vize memurlarının gerekli gördüğü durumlarda başvuru sahiplerini mülakata çağıracaktır.

Vize başvurusunda mülakat talebi, genellikle başvuran kişinin gidiş amacı ile başvuru yaptığı vize türünün uyup uymadığı ve başvuru dosyasında tam olarak anlaşılmayan hususların bulunması gibi hallerde yapılmaktadır. Ayrıca yalnızca ilk kez vize başvurusu yapanlara değil daha önce İngiltere vizesi almış olan kişilere de bu talep yapılabilir.

Başvurusunu firmamız CSS & Co Legal Services danışmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahipleri İngiltere Konsolosluğunda mülakata çağrılmaları durumunda sorulabilecek sorulara karşı başvuru sahiplerine bilgi de vereceklerdir. Bu bağlamda İngiltere göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızla başvuru yapmak oldukça yararlı olacaktır.

Yerleşim kapsamlı başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca yerleşim başvurularından biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS Legal danışmanlarıyla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1601 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları