image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmek için başvuru/vize ücretini yatırmalarına gerek yoktur.

İngiltere vizesi başvurularında genellikle başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmek için öncelikle danışmanlarımız tarafından size sağlanacak olan ve sizin şahsi ve maddi durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken belgeler listesindeki belgelerin tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doğru şekilde doldurulup bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgiler ile başvuru dosyasını teslim etmek için ilgili ve en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde katılmak gerekmektedir. Bu işlemlerden biri olan başvuru/vize ücreti yatırılmadıkça hiçbir vize işlemi gerçekleştirilememektedir. Ancak AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin vize başvurusu için vize/başvuru ücreti ödemelerine gerek bulunmamaktadır. Ancak diğer vize işlemlerinin hepsinin mümkün olan en eksiksiz ve hatasız şekilde yapılabilmesi gerekir. İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına göre geçerli ve olumlu sonuç alma ihtimalinin yüksek olduğu bir vize başvurusu gerçekleştirebilmek için AB bağımlıları CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi başvurusunun dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvurusu olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir. Danışmanlık almak, başvuru sahibinin olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmakla birlikte kişiyi pek çok zarardan da koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1554 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları