image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapıp vize alan kişilerin Birleşik Krallık’ta çalışma hakkı vardır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu danışmanınızca size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerinizi tamamlayıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi tamamlanıp, formlar doldurulduktan sonra yine danışmanlarınızla irtibat halinde alınmış olacak randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın fiziki olarak incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğu’na gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesinden sonra yaklaşık olarak 3 ay (90 gün) içerisinde olumlu veya olumsuz bir sonuç alınacaktır. Olumlu sonuç alan yani İngiltere yerleşim/evlilik vizesi alan başvuru sahiplerinin İngiltere’de çalışma hakkı olacaktır.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı gibi 2 yıl beraber yaşanmış ve evli olmayan partnerler için yerleşim kapsamlı başvurular oldukça karmaşıktır. Bu nedenle İngiltere yerleşim/evlilik vizesine başvuran kişilerin ikna edici nitelikte bir dosya hazırlaması bu karmaşık vize başvurusunda oldukça önem arz etmektedir. Başvuru sahiplerinin ikna edici bir başvuru yapmak üzere CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1559 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları