image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi vize başvurusunun prosedüre uygun, eksiksiz ve ikna edici olmasına bağlıdır.

AB vatandaşlarının evli olmadıkları 2 yıllık partnerleri için İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurusu yapılacaksa olumlu sonuç almak için başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru prosedürüne uygun olarak AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını daha önceden belgeleri hazırlanmış, tercümeleri yapılmış, İngilizce doldurulmuş formları hazırlanmış ve randevusu alınmış olmak suretiyle hazır hale getirilen dosyanın İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslimiyle yapabilecektir. İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verilmesi ile başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin parmak izleri ile yüzünün fotoğrafından oluşmaktadır.

Başvurusunu CSS Legal uzmanları ile gerçekleştirmek isteyen başvuru sahiplerine firmamız uzmanları yapacakları ilk inceleme neticesinde başvuru yapılacak olan vize türü hakkında detaylı bilgi verecektir. Ayrıca başvuru sahibinin başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapabilmesi için yapılması gereken işlemlerin çoğunu gerçekleştireceklerdir. Bunun yanında danışmanlarımız dosyadaki eksik ve problemler hakkında başvuru sahiplerini bilgilendireceklerdir. Danışmanınızın başvuru sahiplerine vereceği evrak listesindeki tüm bilgi ve belgeler sağladıktan sonra başvuru ile ilgili olan formlar, tercümeler ve randevu yine danışmanınız tarafından sağlanacaktır.

Yerleşim kapsamlı vize başvurularının olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için ve ispatlanması gereken pek çok husus bulunması nedeniyle bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini arttırabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından yardım alarak vize başvurusu yaptıklarında prosedürlere uygun şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1541 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları