image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Retlerine İtiraz Edilebilir Mi?

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu reddedilen partnerler İngiltere göçmenlik mahkemesine itiraz davası açabilirler.

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu reddedilen başvuru sahiplerinin tam kapsamlı itiraz hakkı bulunmaktadır. Yani AB vatandaşlarının 2 yıl beraber yaşadıkları ve evli olmadıkları partnerlerinin yapacakları İngiltere evlilik/yerleşim vizesi başvurusu vize reddi ile sonuçlandığı takdirde kişi İngiltere Göçmenlik Mahkemesi’ne itiraz davası açabilecektir. Vize reddi alan kişiler, verilen redde karşı mahkemede itiraz etmek için CSS & Co Legal Services uzmanları ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

Evli olmayan partnerlerin İngiltere’ye yerleşim yapabilmesine olanak veren bu İngiltere evlilik/yerleşim vizesine yapılan başvurular, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık alarak İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerine göre geçerli ve titizlikle hazırlanmış bir başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1755 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları