image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda sağlanması gereken şartlarda İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda da başvuru sahiplerinin sağlaması gereken çeşitli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar içerisinde sağlanması gereken bir İngilizce dil şartı ise bulunmamaktadır. Yani başvuru sahibi olan çocukların IELTS Life Skills sınavına girmelerine ve bu sınavdan başarılı olmalarına gerek bulunmamaktadır.

İngiltere’de bulunan AB vatandaşları 21 yaş altında olan ya da herhangi bir yaşta bakıma muhtaç bağımlı çocuklarını Birleşik Krallık’a getirebilmek üzere hangi şartların sağlanması gerektiğine dair detaylı bilgiyi başvurularını CSS Legal ile yapacaklarında danışmanlarımızdan alabilirler.

İngiltere’ye gidiş amacına göre bağımlılarının hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru sahiplerinin danışmanlık alarak vize başvurusu yapmaları olumlu sonuç alma ihtimallerini arttıracaktır. Bu sadece başvuru prosedürlerine bir başvuru gerçekleştirilmesi sağlanarak başvuru sahibi gerçekleşebilecek pek çok zarardan korunmuş olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve vizelerle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1502 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları