image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapıp olumlu sonuç alan 21 yaş altı bağımlı çocukların İngiltere’de çalışma hakkı olabilecektir.

İngiltere’ye AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi ile yerleşen 21 yaş altında bulunan bağımlı çocukların Birleşik Krallık’ta çalışma hakkı bulunmaktadır. Ancak bu çocukların İngiltere’de yasal olarak çalışma yaşını sağlıyor olması gerekir. İngiltere’de en erken 16 yaşında sigorta numarası çıkarılarak çalışılabilmektedir. Dolayısıyla İngiltere’ye bu İngiltere yerleşim vizesi ile giden başvuru sahiplerinin çalışabilmesi için 16 yaşını doldurmuş olması gerekir.

İngiltere’ye yerleşmek üzere gidecek olan 21 yaşın altındaki çocukların yapacakları İngiltere yerleşim vizesi başvurularından en karmaşık vize başvurularından biri olduğu başvuru yapacak olan kişilerce bilinmelidir. Buna ek olarak başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini arttırabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak İngiltere vizesi başvurusu yaptıklarında prosedürlere uygun ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttıracak şekilde başvurularını gerçekleştirmiş olacaktır. Ayrıca herhangi bir nedenle vize reddi alınması durumunda da itiraz edilerek eğer başvuruyu inceleyen vize memurunca da gerekçelerin haklı bulunmasıyla birlikte sonucun olumluya çevrilebilmesi için uzmanlarımız tarafından profesyonel destek sağlanabilecektir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1478 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları