image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

İngiltere vize başvuru dosyasının belgelerinin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapılacaksa, olumlu sonuç alabilmek için başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılmalıdır.

AB vatandaşlarının çocukları İngiltere yerleşim vizesi başvurusu yapacaklarsa başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmelidirler. Bu prosedür, İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerinde belirtilmiş olan ve İngiltere’ye gitmek üzere başvuru yapılabilen tüm vize başvurularında uygulanmaktadır. Başvuru prosedürlerine uyulmadığı durumda başvuru geçersiz sayılacaktır.

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler her şeyden önce başvuru yapacakları vize türünün bu olduğundan emin olmalıdır. Ardından vize/başvuru ücretini yatırarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Çok sayıda İngiltere vizesi türü içerisinden vize türünü belirleme hususunda problem yaşayan ve başvuru işlemlerini uzmanlarımızla gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla iletişime geçebilirler.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan tüm vize başvurularında oluğu üzere bu İngiltere yerleşim vizesi başvurusu da İngiltere Vize Başvuru Merkezine danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken evrak listesindeki belgelerinizin toplanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgileriniz (parmak izleri, fotoğraf) ve başvuru dosyanızı teslim edebilmeniz için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyanızı teslim etmenizle yapılabilmektedir. Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunan vize başvuru merkezlerinin en uygunundan uzmanlarımızca randevu alınarak başvuru gerçekleştirilebilir. Randevuda başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin (parmak izleri ve fotoğraf) teslim edilmesi gerekir.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu da karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer birçok ülkenin vize başvurularından daha zordur. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1483 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları