image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Vize Başvuru Merkezine AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilmek için ödenmesi gereken bir başvuru/vize ücreti bulunmamaktadır.

Birçok İngiltere vizesi başvurusunun aksine AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda da işlemler yapılmadan önce başvuru/vize ücretinin yatırılmasına gerek yoktur. Çünkü AB bağımlıları başvuruları ücretsiz yapılmaktadır. Ücretsiz olması bu başvuruların kolay olduğu anlamına gelmemektedir. O nedenle bu İngiltere vizesi başvurusunda profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti alarak bu zorlu süreç kolaylaştırılabilir. Profesyonel destek ve danışmanlık almanın ücretli olduğu ise bilinmelidir.

Türkiye’den yapılan başvurularda başvuru ücreti, İngiltere tarafından Sterlin üzerinden belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince Dolar üzerinden tahsil edilen ve başvuru sahiplerince Türk Lirasına çevrilerek ödenen bir ücrettir. Bu nedenle de kur değiştikçe vize ücretinde de oynamalar olmaktadır. Dolayısıyla başvuru sahipleri başvuru/vize ücretleri hakkında en güncel bilgiye uzmanlarımız aracılığıyla ulaşabilirler. Ücretler, prosedürler ve vizeler hakkında her türlü hususla ilgili olarak CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Yerleşim kapsamlı başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca yerleşim başvurularından biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanlarıyla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1577 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları