image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda başvuru formunun doğru şekilde seçilebilmesi için başvuru yapılacak vize türünün doğru belirlenmiş olması gerekir.

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru formunu seçebilmek için başvuru yapacakları vize türünü gidiş amaçlarına en uygun olacak şekilde belirlemiş olmalıdır. Çünkü başvuruyu değerlendiren vize memurları yanlış başvuru formu doldurmak, yanlış başvuru yapmak gibi nedenlerle vize reddi verebilmektedir. Bu tip bir nedenle vize reddi almak istemeyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin başvuru formunun doldurulması da dâhil olmak üzere pek çok vize işleminde vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek uzmanlarımızca sağlanacaktır.

İngiltere’ye yerleşmek üzere yapılacak olan AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda vize prosedürleri gereğince başvuru formunun eksiksiz ve hatasız olması vize alabilmek için şarttır. Ayrıca kesinlikle formda yalan beyan olmamalıdır. Çünkü vize memurları başvuru sahibinin yalan beyanda bulunduğunu tespit ederse kişiye İngiltere’ye girmekten 10 yıl men etme cezası vereceklerdir. Böyle bir durumla karşılaşmamak ve eksiksiz bir başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi başvurusunun dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvurusu olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz başvurunuzu inceleyecek olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse sonucun olumluya çevrilebilmesi adına yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1511 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları