image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi’ne İngiltere’de yaşamakta olan Avrupa Birliği vatandaşlarının 21 yaşın altında bulunan öz, üvey ve evlatlık çocukları başvuru yapabilmektedir.

Avrupa Birliği vatandaşları 21 yaşın altında bulunan öz, üvey ve evlatlık çocuklarını İngiltere’ye yerleşim maksatlı getirebilmek üzere İngiltere yerleşim vizesi başvurusu yapabilirler. AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi’ne başvuru yapacak olan çocukların 21 yaşın altında olması ya da İngiltere’deki AB vatandaşına bağımlı herhangi yaşta çocuklar (bakıma muhtaç çocuklar) olması gerektiğine dikkat edilmelidir. Ayrıca AB vatandaşının torunları da bu İngiltere yerleşim vizesine başvuru yaparak ve başvuruda maddi bağımlılık olduğunu ispat etmek şartıyla İngiltere’ye yerleşim yapmak üzere gelebilecektir.

Yukarıda anlatılanlardan da anlaşılabileceği üzere evlat edinilen çocuklar da AB vatandaşının diğer çocuklarıyla aynı haklara sahip olabilecektir. Bu konuda detaylı bilgi Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi sayfamızdan edinilebileceği gibi CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilerek de edinilebilecektir.

Yanlış vizeye başvuru yapmak, yanlış başvuru formu doldurmak gibi nedenlerle vize reddi alınabileceği hususuna dikkat edilmeli ve hatasız bir vize başvurusu yapılmalıdır. Bunları belirlemede ve bu işlemleri gerçekleştirmede sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık alabilirler. CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak İngiltere vizesi başvurusu yapmak genellikle başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç ile karşılaşılması halinde de eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz incelemeyi yapacak olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse sonucun olumluya çevrilebilmesi için oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1539 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları