image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları, tüm İngiltere vizesi başvuruları gibi dosyanın tamamlanması ve teslimiyle İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu, belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezinden dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasıyla gerçekleştirilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya’da bulunan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak vize başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Bu merkezlere yapılan başvuruların tamamı İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmektedir. Değerlendirmeyi yapan vize memurları başvuru dosyasının makul, yeterli, ikna edici olup olmamasına göre olumlu veya olumsuz sonuç vermektedirler.

İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilen ve daha önceden belgeleri hazırlanmış, tercümeleri yapılmış, İngilizce doldurulmuş formları hazırlanmış, ödemeleri yapılmış ve randevusu alınmış olmak suretiyle hazır hale getirilen dosyanın hazırlanması ve tüm diğer vize işlemlerini CSS Legal uzmanları ile birlikte gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri iletişim bilgileri aracılığıyla firmamızla iletişime geçebilirler. Bu sayede olumlu sonuç alma ihtimalinin yüksek olduğu, prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirebilmeleri mümkün olacaktır.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen, hangi belgeleri sunması gerektiğine dair ya da uyması gereken başvuru prosedürlerine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak, başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalinin artmasını sağlayacağı için gerek yapılan başvuru gerekse de ileride yapılabilecek başvurular için oldukça yararlı olacaktır.  

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1627 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları