image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi ile Çalışma Hakkı Var Mı?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi alan kişiler İngiltere’de çalışmak istemeleri durumunda ve yaşları da uygunsa çalışma hakkına sahiptirler.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine AB Vatandaşlarının Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapan ve başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler İngiltere’de çalışma hakkına sahiptirler. Yani İngiltere’de bulunan AB vatandaşına bağımlı olan diğer akrabalar, İngiltere’ye yerleşim kapsamlı bu vize ile gittiklerinde yasal olarak çalışabileceklerdir. Elbette çalışmak isteyen diğer akrabaların yaşlarının ve fiziki durumlarının çalışabilmelerine olanak veriyor olması gerekir. Örneğin; İngiltere’deki AB vatandaşının yanına gelen diğer akrabasının bakıma muhtaç olması halinde çalışabilmesi mümkün olmayacaktır.

Yerleşim kapsamlı vize başvurularında ispatlanması gereken pek çok husus bulunduğu için başvuruları oldukça karmaşıktır. Bu İngiltere vizesi türüne yapılan başvurularda daha pek çok durumun belgelerle ispatlanması şarttır. Bu hususları ispatlamak için hangi belgelerin başvuruda sunulması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirler.

CSS & Co Legal Services, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1528 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları