image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda alınan biyometrik bilgiler başvuru sahibinin parmak izleri ve yüzünün fotoğrafıdır.

Danışmanlarımız tarafından başvuru sahibine sağlanacak olan ve kişinin durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuru için hazırlanması gereken evrak listesindeki belgelerin toplanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra başvuruyu gerçekleştirebilmek için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak İngiltere Vize Başvuru Merkezine AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda bulunan kişilerin başvuru dosyasına ek olarak biyometrik bilgilerini de vermeleri gerekmektedir. Bu bilgiler, dosyanın tamamlanması ve teslimi sonrasında başvuru sahibinin yüzünün fotoğrafı ve parmak izlerini içermektedir. Bu bilgiler, İngiltere Vize Başvuru Merkezinde alınmaktadır. 5-10 dakika arası bir süre içerisinde mürekkep vb. bir madde kullanılmaksızın son teknolojinin kullanıldığı makinelerle bu bilgiler verilebilmektedir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvurularının oldukça karmaşık yapıdaki başvurular olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir husustur. İngiltere Konsolosluğu vize memurları başvuruları değerlendirirken en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda firmamız CSS Legal’den danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak genellikle olumlu sonuç alınması ihtimalini arttırabilmeyi sağlayacağı için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1550 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları