image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mülakata çağrılması gibi bir şart olmamakla birlikte konsolosluk gerekli gördüğü takdirde başvuran kişileri mülakata çağırabilmektedir.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Vizesi başvurusunu firmamız aracılığıyla yapan başvuru sahipleri mülakata çağırıldıklarında CSS Legal uzmanları görüşme esnasında sorulacak soru ve verilecek cevaplara dair de bilgilendirme yapacaklardır, böylece bir mülakat gerçekleşmesi durumunda sorulara karşı hazırlıklı olacaklardır.

Görüşmeye çağrılmak başvuru sahiplerince vize reddi alınacağına yorulmamalıdır. İngiltere Konsolosluğu daha önce birçok kez İngiltere vizesi almış kişileri dahi mülakata çağırabilecektir. Mülakatlar çoğu zaman başvuru sahiplerinin İngiltere’ye asıl geliş amaçlarının ne olduğu ve bu amacın başvuru yapılan vize türüne uygun olup olmadığını anlamak için yapılmaktadır.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumuna itiraz ederek eğer vize reddine itiraz gerekçeleri incelemeyi yapacak olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. 

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1567 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları