image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru formunun seçilebilmesi başvuru yapılacak olan vize türünün doğru olarak belirlenebilmesine bağlıdır.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru formunu doğru seçip doldurarak bir başvuru gerçekleştirmelidir. Bunun için başvuru sahiplerinin öncelikle başvuru yaptıkları vize türünün gidiş amaçları ve kalış sürelerine tam olarak uyduğundan emin olmaları gerekir. Çok fazla vize türü bulunması nedeniyle başvuru sürecinin en zorlu adımlarından olan vize türünü belirleme ve sonrasında formunu doldurma işlemlerini CSS & Co Legal Services uzmanları ile gerçekleştirmek başvuru sahiplerine vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaktır.

Başvuru işlemlerinin en önemli safhalarından biri olan başvuru formu doldurulurken herhangi bir hata veya eksiklik olmamasına özen gösterilmelidir. Ayrıca herhangi bir yalan beyan da formda yer almamalıdır. Çünkü İngiltere Konsolosluğu vize memurları formda ya da başvuru dosyasında herhangi bir hata veya eksiklik olması halinde vize reddi, yalan beyan olması durumunda ise 10 yıl İngiltere’ye girmekten men edilme cezası verebilecektir.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor İngiltere vizesi başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda gerekli olan tüm belgelerle hatasız başvuru yapabilmek ve dolayısıyla olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça önemlidir. Hatasız ve eksiksiz bir başvuru yapabilmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal’den danışmanlık alarak karmaşık vize başvurusu sürecini kolaylaştırabilir ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1563 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları