image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru/vize ücreti ödenmesi gerekmemektedir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi tamamlanıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri de aynı şekilde yukarıda bahsedilen prosedürlere uyarak vize başvurularını gerçekleştirmelidir. Ancak başvurularını gerçekleştirmeden önce başvuru/vize ücreti yatırmaları gerekmemektedir. Yalnızca CSS Legal ile profesyonel detek ve danışmanlık hizmeti alarak başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişiler bir danışmanlık ücreti ödeyecektir.

İngiltere vizesi başvuruları, İngiltere’ye gitmek üzere yapılan tüm vize başvurularında olduğu üzere karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiklik veya hata oluşması riskinin düşük olduğu, titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1550 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları