image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Türkiye’den yapılan tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu da danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilmesiyle yapılabilmektedir.

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye yerleşecek olan kişilerin geçerli başvuru yapabilmek için belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemleri gerçekleştirmesi gerekir. İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapabilmek için en uygun ildeki başvuru merkezinden randevu alınmalıdır. Türkiye’de başvuru merkezi bulunan iller İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya’dır.

Başvuru sahipleri başvurularını CSS Legal uzmanları ile gerçekleştirmek istemeleri durumunda başvuru merkezlerinden başvuru sahibine en yakın olanından randevu alınması işlemini de uzmanlarımız gerçekleştireceklerdir.

İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuç almanın en zor olduğu vize başvurularıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de itiraz başvurusunu inceleyen vize memurunca da haklı gerekçelerle itiraz edildiğinin tepiti ile birlikte sonucun olumluya çevrilebilmesi adına yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1584 defa görüntülendi

AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları