image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Türkiye İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Türleri Nelerdir?

Türkiye İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de iş kurabilmelerine, çalışmasına ve bağımlılarının olanak veren vize türü olup İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlıları Vizesi olarak çeşitlenmektedir.

Türkiye-İngiltere Ankara Antlaşması vizesi iş kurma vizesiyle İngiltere’ye giderek serbest meslek sahibi olunabilir. Türkiye-İngiltere Ankara Antlaşması çalışan vizesine başvuru yapmak isteyen Türk vatandaşlarının İngiltere’de yasal olarak en az 1 yıl aynı iş yerinde aynı işi yaparak çalışmış olması beklenmektedir. Bireylerin ilk çalışmaya başladıkları tarihten itibaren ilk 3 yıl boyunca aynı işyerinde aynı işverenle çalışıyor olması bireyin Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi aldıktan sonra uzatma yapabilmesini sağlayacaktır. 3-4 yıl arasında aynı iş kolunda çalışma şartıyla farklı işverenle çalışılabilir. 4. yılın sonunda bireyler istediği işi yapabilir, herhangi bir işyerinde çalışabilir. Türkiye İngiltere Ankara Antlaşması bağımlıları vizesi başvuruları, İngiltere’de Ankara Antlaşması Vizesiyle çalışan veya iş kurmuş bireylerin yararlanabileceği vize türüdür. Ankara Antlaşması Vizesi bağımlıları İngiltere’de ücretsiz eğitim hakkına sahip olabilmektedir. Bu vize türleriyle ilgili detaylı bilgiyi uzmanlarımıza danışarak elde edebilirsiniz.

Türkiye İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi sahibi bireyler bu vize türüne sahip olduktan sonra vize uzatmalarıyla İngiltere’de 5 yıl yaşayarak sürekli oturum başvurusunda bulunabilir. 12 ay süreyle İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabileceklerdir. İngiltere vatandaşlık başvurusu ve Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin konusunda profesyonel destek veren CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir. Türkiye İngiltere Ankara Antlaşması vize reddi almış olan bireyler idari itiraz (administrative review) başvurusunda bulunabilirler.  Türkiye İngiltere Ankara Antlaşması hakkında detaylı bilgi ve güncek haberleri İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından elde edebilirsiniz.

CSS Legal 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul’da bulunan ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

“Türkiye İngiltere Ankara Antlaşması başvuru şartları nelerdir?”, “İngiltere vize türlerinin başvuru şartları nelerdir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi için gerekli evraklar neler olabilir?” gibi sorularınız bulunuyorsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak cevap bulabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 1040 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular