image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’ye Çalışma Vizesi Nasıl Alınabilir?

İngiltere’ye çalışma vizesi, tüm İngiltere vizesi türleri gibi İngiltere vize başvuru prosedürlerine uyarak alınabilmektedir.

İngiltere’ye hangi amaçla gidilecek olursa olsun başvuru sahipleri vize almak istiyorlarsa uymaları gereken bir İngiltere vizesi başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu prosedürün içerisindeki herhangi bir işlemin atlanması ya da eksik, hatalı vb. yapılmış olması halinde başvuru sahipleri vize reddi sonucuyla karşı karşıya kalabilirler. Dolayısıyla İngiltere’ye çalışma vizesi alarak gidecek kişilerin de bu prosedüre uygun bir başvuru yapmaları gerekir.

İngiltere vizesi alabilmek için yapılması gereken işlemler; belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, ilgili formların doldurulup, ilgili harç ve ödemelerin yapılmasının ardından, öncelikli servis gibi bir başvuru servisine ihtiyaç varsa bunlarla ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımız ile irtibat halinde alınmış olacak olan randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin (fotoğraf ile parmak izleri) incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesidir.

İngiltere’ye çalışma vizesi almak üzere yukarıdaki işlemleri gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek başvurulara ilişkin detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Çalışma Vizesi şartları, İngiltere Çalışma Vizesi türleri, İngiltere vizesi, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili her tür konuda bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 837 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular