image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi Başvuru Formu Nereden Bulunabilir?

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvuru formu, başvurunun tamamlanabilmesi için başvuru dosyasında mutlaka bulunmalıdır.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvurularının yapılabilmesi için uzmanlarımız tarafından sunulacak belge listesindeki belgelerin hazırlanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücreti yatırıldıktan sonra doldurulabilecek olan İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak başvuru dosyasında İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvuru formu olmadan başvurunun tamamlanması mümkün olmayacaktır. Başvuru formunun doldurulması ve başvuru dosyasına eklenmesinden sonra uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyası, başvuru sahibinin fotoğrafı ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) ile birlikte değerlendirilmek için İngiliz Konsolosluğuna gönderilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedir.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvuru formu İngilizce doldurulmak zorundadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, başvuru sahiplerinin iyi seviyede İngilizce biliyor olmaları halinde dahi vize prosedürlerine hâkim olmamalarından ötürü başvuru formunu kendileri doldurmaları durumunda hata yapabileceklerdir. Başvuru formunda yapılabilecek hatalar başvurunun olumsuz sonuçlanmasına yol açabilmektedir. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvuruların mümkün olan en hatasız şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

İngiltere vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması zor başvurulardır. Vize memurlarının başvuru dosyasında en ufak hata veya eksiklikte başvuruları reddedebildikleri bilinmektedir. Bu açıdan vize başvuru formunun firmamız uzmanları tarafından doldurulması, oluşabilecek hataları veya eksiklikleri mümkün olduğunca aza indirmek açısından yararlı olacaktır.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmeti sunmakta olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile  İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz. Firmamız uzmanları ile görüşerek İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvuru formu, başvuru dosyalarının içeriği, vize başvuruları, vize başvuru süreçleri ve prosedürleri hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 937 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular