image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Uzman TV Bilgileri ile Başvuru Yapılabilir Mi?

İngiltere vizesine Uzman TV bilgileri ile başvuru yapmak prosedürler değiştirilmiş olabileceği için yanlış başvuru yapılmasına, bu da vize reddi ve daha birçok olumsuz sonuca yol açabilir.

İngiltere vizesi başvurusu öncesi araştırma yapan başvuru sahipleri Uzman TV, sosyal medya, forumlar gibi kaynaklara da bakmaktadırlar. Ancak bu mecralarda yer alan bilgilerin değişmiş olabileceği ve yanlış başvuru yapılmasına yol açabileceği hususuna dikkat edilmelidir. Güncel olmayan bilgilerle başvuru yapıldığında vize reddi ve hatta bunun yanında pek çok olumsuz sonuca yol açılabilmektedir. Gelecek başvurular için olumsuz göçmenlik geçmişi oluşturulması, İngiltere vizesi başvuru yasağı alınması, maddi kayba uğramak gibi sonuçlarla karşılaşmak istemeyen kişilerin başvurularını İngiltere vize ve göçmenlik uzmanlarından profesyonel destek alarak gerçekleştirmesi yararlı olacaktır. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu gerçekleştirmek için CSS Legal ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi ve yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1060 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular