image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Şahsi Başvuru Nasıl Yapılmalıdır?

İngiltere vizesine şahsi başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinin uyması gereken bir İngiltere vizesi prosedürü bulunmaktadır.

İngiltere vizesine şahsi başvuru yapacak olan başvuru sahipleri bilmelidir ki; bu başvurular oldukça karmaşık başvuru prosedürlerine sahiptir. Bu başvuru prosedürleri doğru olarak gerçekleştirilmediği takdirde vize reddi ve hatta bunun dışında birçok olumsuz sonuçla karşı karşıya kalınabilecektir. Maddi kayıp, gelecek başvurularda olumsuz geçmiş oluşturmak, İngiltere vizesine başvuru yasağı almak gibi daha birçok olumsuz sonuç ortaya çıkabilir.

Yukarıda bahsedilen sonuçlarla karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri başvuru prosedürlerine en uygun şekilde, tutarlı, ikna edici ve gerçekçi bir başvuru gerçekleştirmelidir. Bunun için sürekli değişen İngiltere vize ve göçmenlik kurallarını iyi bilen alanında uzmanlaşmış vize danışmanlarıyla çalışmak oldukça avantajlı olmaktadır. İngiltere vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilebilir.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 950 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular