image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Online Başvuru Nasıl Yapılır?

İngiltere vizesine online başvuru işlemleri, başvurusunu firmamızdan profesyonel destek alarak yapacak kişiler için uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında İngiltere göçmenlik kurallarınca uyulması gereken bir başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu vize başvuru prosedürüne uyulması çok önemli olup ufak bir detayın atlanması dahi olumsuz bir sürü sonuca yol açabilecektir. Bu nedenle çok dinamik olan ve sürekli değişen vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir başvuru gerçekleştirmek isteyen kişilerin başvurularını İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır.

Başvuru prosedürlerine uygun bir İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirebilmek için yapılması gereken işlemler kısaca şunlardır; doğru vize türünün belirlenmesi, uzmanlarımızca hazırlanan evrak listesindeki evrakların toplanması, evrakların tercüme edilmesi, başvuru formunun doldurulması, ödemelerinin yapılması, başvuru merkezinden randevu alınması, randevuda başvuru dosyası, parmak izi ve fotoğraf verilerek başvurunun gerçekleştirilmesi. İngiltere vizesine online başvuru işlemleri, burada sayılan işlemlerden başvuru formunun doldurulması, randevunun alınması ve ihtiyaç varsa öncelikli servislerin alınmasını kapsar. İngiltere vizesine online başvuru işlemleri, başvurusunu firmamızdan profesyonel destek alarak yapacak kişiler için uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1057 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular