image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Başkası Sponsor Olabilir Mi?

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahibi çalışmıyorsa onun yerine eşi, babası, kardeşi vb. kişilerin sponsor olması mümkündür.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin İngiltere’de bulunacakları süre boyunca yapacakları harcamaları karşılayabileceklerini ispatlayabilmeleri gerekir. Çünkü İngiltere’de ister kısa süre isterse uzun süre ile bulunulsun devlet sosyal yardımlarından yararlanılamayacaktır. Eğer ki kişi İngiltere’deki masrafları kendi karşılayacak kazanca ya da birikime sahip değilse bunu onun yerine bir başkası üstlenebilir. Başvuru sahibinin eşi, babası, kardeşi gibi akrabalarından biri bu başvurularda sponsor olabilir.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Kurallar ve prosedürler sürekli olarak değiştirilmekte ve başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile prosedürlere en uygun şekilde başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Başvuru prosedürlerine uygun hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri en güncel bilgileri sürekli olarak takip eden CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2896 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular