image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesinde Son Durum Nedir?

Geçtiğimiz yaz aylarında Avrupa Birliği’nden çıkma kararı alan İngiltere’nin bu çıkış sürecinde İngiltere vizesinde nasıl değişiklikler yapacağı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.  İngiltere vizesinde son durum hakkında bilgi almak isteyen kişiler ise tüm bilgileri sitemizin anasayfasında yer alan İngiltere Vizesinde Son Gelişmeler bölümünden takip edebilirler.

İngiltere’de Haziran 2016’da gerçekleşen Avrupa Birliği referandumunda halk AB’den çıkış olması yönünde karar verdi. Bu karardan sonra gerek medyada gerekse de İngiltere’deki AB vatandaşları ve diğer ülkelerden gelmiş göçmenler için vize ve göçmenlik politikalarının Brexit sonrası nasıl olacağı en çok tartışılan konular arasında yerini aldı. Bu konunun netleşmesinin AB’den tam çıkışın sağlanacağı 2 yıllık müzakere sürecinden sonra tam anlamıyla gerçekleşmesi bekleniyor.

İngiltere vizesinde son durum hakkında bilgi almak isteyen kişiler ise tüm bilgileri sitemizin anasayfasında yer alan İngiltere Vizesinde Son Gelişmeler bölümünden takip edebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1034 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular