image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Turistik Dilekçe Örneği Nasıldır?

İngiltere vizesi turistik dilekçe örneği, Birleşik Krallık’ı ziyaret etmek amacıyla vize başvurusu yapacak olan kişilerin seyahatlerine ilişkin bilgilerinin yer alacağı konsolosluğa hitaben ve İngilizce yazılması gereken bir dilekçedir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakta ve bu şartlar da başvuru dosyası üzerinde belgelerle ispatlanabilmektedir. Bu belgelerin içerisinde bazı başvurular için başvuru sahibinin dilekçe yazması da gerekebilmektedir. Bunlardan biri İngiltere vizesi turistik dilekçe örneğidir.

Ziyaret kapsamlı başvurularda başvuru sahiplerinin seyahatlerine ilişkin bilgilerinin yer alacağı konsolosluğa hitaben ve İngilizce olarak bir dilekçe yazması gerekebilmektedir. Bu dilekçe yazılırken İngiltere’ye seyahat etme amacı, seyahat tarihleri, seyahat masraflarının nasıl karşılanacağı gibi hususların net olarak yer almasına dikkat edilmelidir. Bu hususların tamamının dilekçede nasıl yer alması gerektiği ile ilgili desteği de firmamız müşterileri uzmanlarımızdan alabilecektir.

İngiltere vizesi başvurularında hangi belgelerin sunulması gerektiği ve bu belgelerin nasıl olması gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm  vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi ve yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1968 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular