image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır?

İngiltere vizesi sonucu sorgulaması firmamız müşterileri için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarınca yapılmakta ve sonuçlanır sonuçlanmaz başvuru sahiplerine haber verilmektedir.

İngiltere vize ve göçmenlik kuralları gereğince İngiltere vizesi başvurusu yapan her başvuru sahibinin uyması gereken bir vize başvuru prosedürü bulunur. Bu başvuru prosedürü, doğru vize türünün belirlenmesi, bu türe göre gerekli belgelerin toplanması, belgelerin tercüme edilmesi, başvuru formunun tam doldurulması, vize harcı ödemelerinin yapılması, başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verilebilmesi için başvuru merkezinden randevu alınması gibi işlemleri kapsamaktadır. Bu işlemlerin hepsi tamamlanıp başvuru yapıldıktan sonra CSS Legal uzmanları başvuru sahibinin vize sonucu sorgulamasını da yapmaktadır. Bu sayede sonuçlar açıklanır açıklanmaz başvuru sahibine sonucu bildirilmektedir.

Karmaşık başvuru prosedürüne sahip İngiltere vizesi başvurularını en güncel bilgilere sahip CSS Legal uzmanları ile gerçekleştirerek olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Prosedürlere en uygun şekilde başvuru yapmak üzere uzmanlarımızla telefon aracılığıyla ya da doğrudan ofislerimize gelerek irtibata geçebilirsiniz.  

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 8013 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular