image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Reddi Alanlar İçin En Avantajlı Başvuru Nedir?

İngiltere vizesi reddi alanlar için en avantajlı başvuru, vize türünün ne olduğu, vize ret gerekçesinin ne olduğu, başvuru sahibinin durumu gibi hususlara göre CSS Legal uzmanlarınca belirlenmektedir.

İngiltere vizesi başvurularından olumlu sonuç alabilmek için başvuru prosedürüne uygun olarak başvuru yapmak, başvuru dosyasında herhangi bir hata, eksiklik vb. olmaması, başvuru formunun eksiksiz doldurulması, biyometrik bilgilerin başvuru esnasında sunulması, İngiltere’deki masrafların karşılanabileceğinin başvuru dosyasında gösterilebilmesi gibi şartların sağlanması gerekmektedir. Buradakiler ve bunların dışındaki şartlara uygun bir başvuru yapmayan kişiler vize reddi alacaktır.

Vize reddi alınması halinde ise itiraz başvurusu yapılarak bu olumsuz sonuç olumluya çevrilebilir. İngiltere vizesi reddi alanlar için en avantajlı başvuru, vize türünün ne olduğu, vize ret gerekçesinin ne olduğu, başvuru sahibinin durumu gibi hususlara göre CSS Legal uzmanlarınca belirlenmektedir. Bu hususlara göre ret gerekçesini ve başvuru sahibinin şartlarını değerlendirdikten sonra CSS Legal uzmanları başvuru sahibi için hangi başvurunun daha yararlı olacağını belirleyerek başvuru işlemlerinde de profesyonel destek sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında danışmanlık yapan, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 950 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular