image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Randevu Alma Nasıl Yapılır?

İngiltere vizesi randevu alma işlemi CSS Legal uzmanları tarafından yapılmakla birlikte randevu, başvuru merkezinden başvuru sahibi için en uygun gün ve saatte olacak şekilde alınmaktadır.

İngiltere vizesi randevu alma işlemi, başvuru prosedürü gereğince yapılan çoğu işlemde olduğu üzere CSS Legal uzmanlarınca gerçekleştirilmektedir. İngiltere vize ve göçmenlik kuralları gereğince başvuru sahiplerinin uyması gereken başvuru prosedürlerini kısaca şu şekilde özetleyebiliriz; doğru İngiltere vizesi türünün belirlenmesi, danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan evrak listesindeki evrakların tamamlanması, bu evrakların tercümelerinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru harç ve ödemelerinin tamamlanmasından sonra danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinin birinden randevu alınması, randevuda başvuru dosyasının sunulması ve başvuru sahibinin parmak izleri ve fotoğrafından oluşan biyometrik bilgilerin verilmesidir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürü oldukça karmaşık olup başvuruların dikkatle yapılması gerekmektedir. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, İngiltere Göçmenlik Hukuku alanında uzmanlaşmış kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi, sorunların çözümü için yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti vermektedir. 

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1339 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular