image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Pasaport Takibi Nasıl Yapılır?

İngiltere vizesi pasaport takibi, başvurusunu CSS Legal danışmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahipleri için uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

CSS Legal danışmanları tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercümeleri yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa alınıp yine danışmanlarımızla irtibat halinde başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin verilmesiyle İngiltere vizesi başvuruları gerçekleştirilmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra pasaport takibi de yine uzmanlarımız tarafından yapılmakta ve sonuçlar açıklanır açıklanmaz başvuru sahiplerine bildirilmektedir.

İngiltere’ye gitmek üzere vize başvuruları oldukça karmaşık başvurular olup başvuruyu değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek, başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru yapmak, vize reddi riskini en aza indirmek ve çeşitli kayıplara uğramamak için oldukça yararlı olacaktır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1821 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular