image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar?

İngiltere vizesi başvuruları, başvuru yapılan vize türünün kapsamına göre değerlendirilme sürelerine sahip olup “İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun cevabı vizenin kapsamına bağlıdır.

“İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun cevabı başvuru yapılan İngiltere vizesi türüne bağlıdır. Bu bağlamda örnek verecek olursak, kısa sürelerle İngiltere’de bulunacak kişilerin başvuru yaptığı ziyaret kapsamlı vizeler 3 hafta içerisinde sonuçlanırken yerleşim kapsamlı vize başvuruları 3 ay içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

Vizenin sonuçlanma sürecini kısaltmak isteyen başvuru sahipleri hızlandırılmış/acil başvuru yaparak ve öncelikli servislerden yararlanarak İngiltere vizesi sonuçlarını bu sürelerden çok daha kısa zamanlarda alabilirler. Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service), Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service), Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service), Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service), Pasaport Teslimatı Servisi (Passback Service), Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service) bu servislerden bazılarıdır. Bunların dışında bir de Dışişleri Bakanlığından nota alınarak da başvurunun değerlendirilme süresini kısaltabilmek mümkün olabilecektir.

Hızlandırılmış/acil İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri en güncel bilgileri almak ve hangi servisin kendi durumuna daha uygun olduğu öğrenebilmek için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1077 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular