image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Kaç Yıllıktır?

“İngiltere vizesi kaç yıllıktır?” sorusunun cevabı, başvuru yapılan kategorilere göre değişkenlik göstermektedir.

“İngiltere vizesi kaç yıllıktır?” sorusunun cevabını merek eden başvuru sahipleri bilmelidir ki; bu süre başvuru yapılan kategorilere ve bu kategorilerin kapsamlarına göre değişkenlik göstermektedir. Ziyaret, eğitim görmek, çalışmak, yerleşmek gibi amaçlarla başvurulabilen kategorilerde başvuru sahibine verilecek olan süreler farklı farklıdır.  

Hem Türkiye hem Birleşik Krallık’tan yapılan İngiltere vizesi başvuruları ve diğer başvurularda CSS & Co Legal Services ile irtibata geçilerek profesyonel danışmanlık alınması prosedürlere uygun bir başvuru yapabilmek için oldukça faydalı olacaktır. Çünkü vize memurları değerlendirme yaptıkları esnada herhangi bir hata veya eksiklik gördükleri takdirde başvurunun reddedilmesi kararı verebilmektedir. O nedenle bu karmaşık başvurularda danışmanlık almak en güncel bilgilerle, prosedürlere en uygun şekilde başvuru yapılmasını sağlayarak vize alınabilmesini kolaylaştıracaklardır. Danışmanlık almak için CSS Legal ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1051 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular