image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Kaç Liradır?

“İngiltere vizesi kaç liradır?” sorusunun cevabını arayan kişiler bilmelidir ki; vize ücretleri başvuru yapılan vize türüne ve öncelikli servis gibi bir ihtiyacın olup olmamasına göre değişmektedir.

İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapacak kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de “İngiltere vizesi kaç liradır?” olmaktadır. Bu sorunun cevabı, başvuru yapılacak vize türü ve öncelikli servis gibi bir ihtiyacın olup olmamasına göre belirlenecektir. Bunun yanında kişinin vize reddi aldıktan sonra firmamızla yeni bir başvuru yapmak istemesi halinde ise İngiltere vizesi ücreti daha yüksek olmaktadır.

Vize harcı ise hemen hemen tüm vize başvurularında alınmaktadır. Bu harç vize türünün kapsamına göre belirlenmektedir. Örneğin; kısa süreli İngiltere’de bulunmayı sağlayan ziyaretçi vizesi türlerinde vize harcı, İngiltere’de yerleşmek üzere başvuru yapılan İngiltere vizesi türlerindeki vize harcından daha düşüktür.

Başvuru yapma amacınıza göre ve İngiltere’de kalacağınız süreye göre vize türünüzün saptanabilmesi sonrasında toplam maliyetin çıkarılması ve tüm işlemlerinizin vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde yapılabilmesi için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1239 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular