image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Pasaport Süresi Ne Kadar Olmalıdır?

İngiltere vizesi için pasaport süresi, en az İngiltere’de kalınacak sürenin sonuna kadar olmalıdır.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru sahiplerinin en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaporta sahip olmaları gerekir. En az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaportu bulunan kişiler vize başvurularını yapabilirler. Eğer ki Birleşik Krallık’ta bulunacakları süre 6 aydan fazla ise bu süre ile yeterli olacak şekilde pasaporta sahip olmaları gerekecektir. Yani başvuru sahibinin pasaportunun süresinin bitiş tarihi ile başvurmuş olduğu vize süresinin çakışmaması, pasaportunun daha uzun bir geçerlilik tarihini içermesi gerekir.

İngiltere vizesi eksik bir başvuru reddedileceği gibi sahte bir evrakla yapılan başvurunun da reddedileceğine dikkat edilmelidir. Bu nedenle sahte bilgi, belge, pasaport vb.nin dosyada olması neticesinde reddedilen bir başvuru sahibi, İngiltere vizesi başvuru yasağı alabilir ve İngiltere’ye girmekten 10 yıl süre ile men edilebilir. Bu hususa dikkat edilerek başvuru yapılması herhangi bir problemle karşılaşmamak adına yararlı olacaktır. Bu hususla ilgili detaylı bilgi için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilmesi yararlı olacaktır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3887 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular