image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Evrak Tercümesi Gerekli Midir?

İngiltere vizesi evrak tercümesi, başvuru dosyasının değerlendirmeyi yapacak olan İngiltere Konsolosluğu vize memurlarınca anlaşılır olabilmesi için gereklidir.

İngiltere vizesi başvurularında evrakların tercümesi de istenmektedir. Bu tercümeler bir yeminli tercüman tarafından çevrilmiş olmalıdır. Bunun temel nedeni, belgelerin içeriklerinin vize başvurusunu değerlendirecek olan İngiltere Konsolosluğu vize memurlarınca belgelerin anlaşılabilmesidir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın oldukça zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanlarıyla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilir ve başvurularını vize prosedürlerine en uygun şekilde gerçekleştirebilirler. 

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 922 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular